Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet cigányul megtanulni...

Hol lehet cigányul megtanulni nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

Szabolcsban lakom,Nyíregyházától fél órára. Továbbtanuláshoz 35pontot ér a nyelvvizsga,így gondolkoztam ezen. Szerintetek érdemes lenne elkedzenem ezt,mert azt hallottam nem nehéz. Inkább "hajtsam" meg jobban az Angolt? Mit tegyek?

(de mindenképpen érdekelne,hogy hol lehet cigányul megtanulni)


Előre is köszönöm!


2009. nov. 29. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem b@zdmeg nem tudok olvasni. továbbtanuláshoz se fogadják el :)
2010. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

20.29!1. Nem baszom meg, mert nem tudom. De ha te szólítasz fel rá, akkor ha tudnám se tenném.

2. Mikor megkérdeztem, honnan veszed ezt az információt, nem tudtál rá válaszolni.

3. Én mielőtt leírok valamit, ellenőrzöm, mint ahogy ezt is. Nem tesznek a felvételkor nyelvek közt különbséget pusztán a te kedvedért, mert te utálod a cigányokat. Majd ha miniszter leszel, akkor talán lesz beleszólásod.

2010. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

pf :D ki mondta h utálom a cigányokat??:D

amúgy megmond csak neki h tegye le,nem fogják beleszámítani..

2010. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!