Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek a francia nyelv...

Szerintetek a francia nyelv jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Én keveset tudok franciául és tanulom.

2013. dec. 28. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Jó.
2013. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Szép is.
2013. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
undorito inkabb angol nemet esetleg spanyol olasz
2013. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Az igaz hogy állítólag csigát esznek de azért az még nem minden.
2013. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Nincsenek "jó" vagy "rossz", szép vagy csúnya nyelvek.

A saját nyelve pl. mindenkinek szép és jó. Az, hogy egy idegen nyelv tetszik-e vagy nem, mindenkinek a saját szubjektív véleménye, nem?

Politikai okokat egy nyelv szeretetébe belekeverni enyhén szólva is butaság... Az meg, hogy az adott ország lakói mit esznek... Mi köze ennek egy nyelv szépségéhez?

Az afrikai népek rovarokat esznek, a kínaiak kígyót-békát, a japánok nyers halat, a franciák pedig - többek között - csigát is, na és?

Tanuld a francia nyelvet, ha Neked tetszik! Mindenesetre a mai viágban többre mész vele Magyarországon, mert németesekből sokkal több van, tehát a francia jóval keresetteb, mert ritkább.

Nem mondom, hogy könnyű nyelv, de ha az embar igazán jól meg akar tanulni valamit, semmi sem "könnyű".


Sok sikert!

2013. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, *keresettebb...
2013. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Szép és jó nehéz nyelv a francia, de érdemesebb előbb angolul, németül, sőt talán méh oroszul, kínaiul is tudni, mint ezt.

"Mindenesetre a mai viágban többre mész vele Magyarországon, mert németesekből sokkal több van, tehát a francia jóval keresetteb, mert ritkább. "-Sajnos ez nem igaz egyáltalán. Onnan tudom hogy megtanultam nyelvvizsgáztam belőle (Franciaoroszágban is éltem) de itthon soha semmi hasznát nem vettem. Kicsi a kereslet rá.

2013. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

"...itthon soha semmi hasznát nem vettem. Kicsi a kereslet rá."


Próbálkoztál a Magyarországon jelenlévő francia cégeknék, kárfelbecslő, biztosító társaságoknál, autóképviseleteknél? Ha még egy kicsit angolul is tudsz, kapva-kapnak utánad! Ha pedig fordítani akarsz - és tudsz -, még az angol sem kell...

2013. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Egy moslék.

Zsizsegések és orrból képzett hangok tömkelege...

Vesszen Trianon!

2014. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

utolso, kiabranditanalak: nekunk is van orrhangunk. à propos: haNG.

akkor most mi is va on faire futre? :(

2014. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!