Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges nyelv tanulás...

Lehetséges nyelv tanulás nélkül nyelvvizsgát tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valakinek meg van az pl Angol tudása és csak nyelvvizsgát szeretne tenni, azt lehet? És akkor nem kell fizetni több 10.000 forintot, tanulásra..
2013. dec. 3. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nyelvtanfolyam nélkül? persze , hogy lehet. a nyelvvizsgát viszont ki kell fizetni.
2013. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezel vizsgára

(meg befizeted a v.díjat) és ennyi

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De honnan van meg a nyelvtudásos?

(magánszorgalom?)

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Ha az a kérdés, hogy "lehetséges-e tanárhoz járás nélkül nyelvvizsgát tenni", akkor igen, lehetséges. Ha úgy érzed, hogy megvan a stabil nyelvtudásod, akkor elmész egy tetszőleges nyelvvizsgaközponthoz, kifizeted a pénzt és elmész vizsgázni.
2013. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokat dolgoztam külföldön stb.. innen van nyelv tudásom.

Itt arra gondolok, hogy egy nyelv vizsga kerülhet akár 100.000ftba is hogy tanár megtanítja a nyelvet, viszont én nem akarok fizetni 100 ezeret, csak a vizsga díjat..

2013. dec. 8. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
leteheted kurzus nélkül.:)
2013. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm
2013. dec. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!