Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg könyen...

Hogyan tanuljak meg könyen németül? (jobban inkább mint most)

Figyelt kérdés
Mert már 5 éve tanulok de csak tavaj jöttem rá ,hogy nem csak melegedni kéne órán.Tipp?
2009. nov. 20. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát.. már késő bánat.

Járjál külön tanárokhoz, esetleg külön nyelviskolába.

2009. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó nagy baromság hogy késő.. Vagy ha valaki 5 évig tanult utána már lehetetlen megtanulni? Felrobban az agya, vagy mi?:D
2009. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem így értettem. Csak az iskolában is szerezhetett volna egy bizonyos fokú tudást. De nem figyelt, ezért most semmi német tudással itt áll, és ha akar valami komolyabbat kezdeni magával, akkor igen borsos összegért mehet más tanárokhoz...Természetesen sosem késő, de ha megvolt a lehetősége, akkor nem utólag kéne sajnálkozni.
2009. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos oldalak:


[link]

[link]


Vedd elő a régi könyveidet, és nézd át újra őket!

2009. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is ez van, hogy nyelvtant tudom (fogjuk rá) de kevés szót tudok és ez a gond nálam is :/
2012. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és van olyan haverom, aki perfekt tud angolul és angol órán ugyan ezt csinálja mint te, hogy csak ül oszt leszarja...:D És ezt csinálja már 5-ik óta és perfekt tud angolul... Megkérdeztem hogy csinálta és azt mondta: "youtube videókat nézek és amit nem értek azt lefordítok". Természtesen mivel már perfekt tud nincs ilyen, amit nem tud, de így kezdte... xd
2012. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!