Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan álljak neki a német...

Hogyan álljak neki a német nyelv tanulásának?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem vagyok túlságosan eleresztve,a tanulmányaim így sem támogatottak,angolt tudok csak tanulni,mert az 100%-ban támogatott. Ám most kitaláltam,hogy a jövőmet németországban képzelem. Másfél évem van megtanulni annyira,hogy társalgási szinten,munkavállaláshoz. 8 évig tanultam ált.iskolában,de egy szót sem tudok már. (na jó egyet talán,katze:)) szóval tanfolyam és utána magamtól,vagy tanár?vagy szavakat először?vagy esetleg olcsó,korrekt oktató vagy suli székesfehérváron?bármi érdekel!
2013. nov. 6. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Szia,én is most kezdek komolyabban németet tanulni,szóval az lenne az ötletem hogy interneten keresztül segítsük egymást a tanulásban.például ige ragozás,mondat szórend stb.
2013. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jól van,küldj privátban egy emailt vagy face elérhetősége :)
2013. nov. 6. 21:42
 3/5 A kérdező kommentje:
t
2013. nov. 6. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

szia(sztok)! :)


én is 8 év után kezdtem újra a német nyelvet, és ha szeretnéd adhatok tippeket, meg magyarázhatok ha valamit nem értesz :) keress bátran :)

2013. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tippekre én is vevő vagyok :)
2013. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!