Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetném az...

Hogyan fejleszthetném az angol tudásomat olyan szintre, hogy útba tudjak igazítani turistákat vagy segítséget tudjak kérni?

Figyelt kérdés
A minap voltam a stadionoknál és láttam turistákat akik az aréna plázát keresték.Általában értem mit mondanak vagy mit akarnak csak válaszolni vagy elmagyarázni nem tudom nekik ,hogy az adott helyre hogyan jussanak el
2013. okt. 28. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a 100 legfontosabb szót ebben a témakörben. Minden nyelvkönyvben szerepel egy téma amit csak útbaigazításnak szentelnek. Ott találsz szavakat, kifejezéseket.
2013. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem a könyvemben és nem találtam ott ilyet?Tudnál linkelni ilyen oldalt ahol ezeket a kifejezéseket megtalálom vagy írhatsz privátba is.
2013. okt. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!