Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanulhatnék...

Milyen nyelvet tanulhatnék még a jövőbe?

Figyelt kérdés
Beszélek: román(felső-),angol(közép-),francia(közép-),spanyol(alapszint) 17L
2009. nov. 7. 07:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Még lenne 1 kérdésem..:DMilyen egyetemet ajánlanátok...amúgy francia-angolos vagyok
2009. nov. 7. 07:29
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
A te helyedben cigányul tanulnék még meg. Annak nagyon-nagyon nagy és reális perspektívája van.
2009. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanuld, amihez kedved van. A helyedben nem kezdenék egy újabb nyelv tanulásába, inkább a már tanultakat fejleszteném. Pl. az angol-francia közepet próbáld meg felsőfokra emelni. Az angol már a legfontosabb nyelv, a francia is nagyon jó. Ha ezekből megvan a felsőfok, jöhet a már tanult spanyol, elkezdheted utána a németet vagy oroszt, japánt, olaszt.. amihez kedved van. :)
2009. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az összes btk-n (bölcsésztudományi kar) lehet anglisztikát tanulni, meg franciát is. Melyik egyetem van hozzád a legközelebb? Gondolom Debrecen.. Nagyon jó egyetem... Nézd meg a honlapját vagy a felvi.hu-t

előző

2009. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!1 válaszoló:P köszi,de inkább kihagynám!Utolsó...nem éppen a debreceni egyetem van hozzám közel:D,mivel erdelyi vagyok!
2009. nov. 7. 10:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy,úgy értettem,hogy milyen szakot válasszak egyetemen...ötletek?olyan tanácstalan vagyok:(
2009. nov. 7. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
írd le mi érdekel. Ha az angol és a francia, akkor btk
2009. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
btk?nem vagyok honos ilyen területen!Amúgy az angol érdekel különösképpen
2009. nov. 7. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előbb már írtam, hogy az egyetemek bölcsésztudományi karán tudsz anglisztikát tanulni (angolt) meg franciát is, ha az is érdekel..

böcsésztudományi kar = btk, minden egyetemen van ilyen

ha erre jelentkezel, angoltanár, tolmács, fordító meg ilyesmi lehetsz. Persze nem rögtön 3 év után, ami az alapképzés, hanem +2 még a szakosodás. Nem tudom pontosan mikor kell szakot választani (tanári vagy más) de a felvi.hu-n biztos részletesen le van írva. Ismerkedj meg vele, és így a magyar oktatással is..

2009. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben van!Köszönöm a felvilágosítást,sokat segítettél:)
2009. nov. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!