Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanulhatnék orosz műszaki...

Hol tanulhatnék orosz műszaki nyelvet?

Figyelt kérdés
Műszaki karra járok, oroszból már gimnáziumban megszereztem a nyelvvizsgát. Szeretnék belőle műszaki nyelvvizsgát is szerezni, de az egyetemen sose jön össze a csoport, mert mindig én jelentkezek egyedül. Az interneten sem találok megfelelő lehetőséget. Valakinek nincs tippje?
2009. szept. 27. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyak.hu-n azt találtam, hogy orosz nyelvből nyelvvizsgát csak általános (BME és Origó), katonai szaknyelvi (ZMNE), közgazdasági szaknyelvi (OECONOM), üzleti szaknyelvi (BGF) és nemzetközi kapcsolatok (Corvinuson) szaknyelven tehetsz.


Szerintem ne várj másokra, keress egy jó magántanárt, akivel úgy haladtok, ahogy neked megfelel.

2009. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én ezt az információt sem találtam meg. Most eléggé elszomorodtam. :( Lehet, hogy megkeresem a nyelvi tanszéken a tanárt, aki tartaná, és megkérdezem, mit ajánl. Köszi, hogy utánanéztél te is!
2009. okt. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!