Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budai középiskoláról mi a...

Budai középiskoláról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
elvileg átvennének jövő félévre de eddig csak rosszakat hallottam róla..

2013. aug. 29. 10:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
44%
Én is Budaiba járok és szerintem nagyon jó imádom 9.dt-és vagyok természettudományos részére járok hangulatot imádom amúgy meg szerintem hogy az épület csúnya nem nagyon értek egyet mindig újítják igen wc csúnya de nincs olyan suli ahol nem cigiznének és az hogy nem érzünk semmit pénzből ez nem igaz most kapott az osztály 35000ft azért mert ott volt a gólyatáborban (z első 110000 FT kapott) a termekben klíma van és kémia terem is felszerelt sokkal rosszabb sulik is vannak vagy a feltételek rosszabak a gimi része szerinte nagyon jó én csak ajánlani tudom
2014. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!