Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan javitsak az angolomon?

Hogyan javitsak az angolomon?

Figyelt kérdés
SZiasztok amerikaba koltoztem es sajnos fura de csak magyarokkkal vagyok korulveve... Magyar emberekkel lakom, magyar barataim itt vannak, magyar emberekkel dolgozom. Sajnos vannak ugye rossz oldalai. Peldaul hogy az angolom alig fejlodik, De mit gondoltok hogyan lehetne a legjobbann felvenni az angol nyelvtani reszet? Tudtok ajanlani 1 -2 jo internetes oldal ahol egyszeruen elmagyarazzak? kerlek segitsetek! koszi

2013. aug. 8. 05:07
 1/4 anonim válasza:

5 perc angol...a facebook-on is elérhető.


Egyébként próbálj anyanyelvűekkel beszélni...ha amerikában nem, hát hol máshol? ;)

2013. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha csak a nyelvtan érdekel, akkor vegyél egy könyvet, az a legegyszerűbb. Van sok magyar oldalon is nyelvtani segítség, ahogy az első válaszadó is javasolta pl. az 5 perc, van még angolozom.hu, angoltanszek.hu. Egyébként iratkozzál be nyelvtanfolyamra, ha tudsz, az a nyelvtanulás egyik legjobb módja. (Igen, attól még, hogy valaki külföldön él, nem száll a fejébe a nyelvtudás.)
2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A zárójeles részt nem a kérdezőnek szántam személy szerint, hanem általánosan, bocs, ha félreérthető.
2013. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi kedves emberek!
2013. aug. 21. 05:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!