Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudnátok fordítani (magyar-...

Le tudnátok fordítani (magyar-német)?

Figyelt kérdés

Sajnos sosem tanultan németet csak angolt. Nagyon megköszönném ha ezt a két mondatot lefordítanátok nekem, mivel a google fordító nem igazán pontos.


A szöveg:

Sok helyre beadtam az önéletrajzomat, de még nincs eredmény. Sajnos sok helyre feltétel a több éves leigazolható szakmai tapasztalat (Magyarországon és külföldön is egyaránt, külföldön + nagyon erős nyelvtudás is kell). Az utolsó vizsgámat átrakták augusztusra.



2013. júl. 1. 11:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Három mondat lett.
2013. júl. 1. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Angolra vagy németre?
2013. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, bocsi félreolvastam.
2013. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ich habe an viele Stellen meine Bewerbungen abgegeben, aber bis jetzt habe ich noch keine Rückmeldungen erhalten.

Leider an viele Stellen ist Voraussetzung der Nachweis über mehrjährige Berufserfahrung (in Ungarn genauso wie im Ausland, Im Ausland braucht man zusätzlich sehr gute Sprachkenntnisse.) Meine letzte Prüfungen hat man auf August verlegt.

--------------

És ezt most honnan fogod tudni, hogy helyes-e?...:)

2013. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást!

Hogy honnan tudom hogy jó e? Őszintén sehonnan xD De azért annyira átnézem hogy ne legyen trágár szó benne.:D

2013. júl. 1. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Okés, nincs benne trágár szó, de egy hibát találtam.


(in Ungarn genauso wie im Ausland, Im Ausland braucht man zusätzlich sehr gute Sprachkenntnisse.)

----

Itt az "Ausland" után tegyél egy pontot vesszö helyett, vagy az"Im"-et írd kisbetüvel. A többi jó.

2013. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm!
2013. júl. 2. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nincs

eredmény


(Es gibt noch kein Ergebnis)

2018. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!