Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az idézet mi spanyolul?

Ez az idézet mi spanyolul?

Figyelt kérdés

"Nem az az igazi fájdalom, mitől könnyes lesz a szem, hanem amit magunkban hordozunk, titokban, csendesen..."

Sürgős választ kérek!!!!


2009. okt. 11. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem a www.webforditas.hu-ról kérem a választ!!!
2009. okt. 11. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom lefordítani neked ezt az idézetet, mert annyira nem tudok spanyolul, hogy visszadja az eredeti hangulatát, de talán segít az, ha küldök neked egy linket: [link]

itt rengeteg spanyol nyelvű idézetet találsz, megérteni sokkal könnyebb őket, mint magyarról lefordítani, ha kicsit tudsz spanyolul hátha találsz olyat, ami megfelel :)

ha lenne időm keresnék neked egy ehhez hasonlót, de ezt msot nem tudom tudom bevállalni sajnos :(

2009. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tessék:

Este no es el verdadero dolor es lo que hace que los ojos llenos de lágrimas, pero usted lleva en nosotros mismos, en secreto, en silencio ...

2009. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek nekem! :)
2009. okt. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!