Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi ideig tart egy norvég,...

Mennyi ideig tart egy norvég, vagy dán nyelv elsajátítása, egy erős középfokú svéd nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Elsajátítás alatt egy középfokú szintet értek!

2013. máj. 27. 11:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!

én tudok minden skandináv nyelven és hidd el nagyon hasonlítanak egymásra... a norvég és a dán is igen egyszerű nyelv, persze ha megfelelő kitartásod, energiád és kedved van a nyelvtanuláshoz... ha tudsz svédül akkor nyilván előnyösebb helyzetben vagy, a probléma ezekkel a nyelvekkel nyilván a nehéz elsajátíthatóság... kevés helyen lehet ilyen nyelveket tanulni, vagy igen borsos áron. szóval én kb. 1-2 évet mondok a középfokig.

Remélem tudtam segíteni

2013. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Szerinted a három nyelv közül melyiket lenne érdemesebb elkezdeni?
2013. máj. 29. 08:52
 3/3 anonim válasza:
A kedvencem a norvég, de hallgasd meg a többi nyelvet is, (youtubeon pl.) és amelyik tetszik
2013. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!