Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés

(Angol órára kéne, egy hírességhez kell írni angolul, ez a feladat. Előre is Köszönöm!)

Tudod, én nem vagyok rajongó, már elég nagylány vagyok ahhoz, hogy rajongjak egy pasiért is. Viszont azt is tudnod kell, hogy én nem szoktam pasiknak írogatni és udvarolni, hanem a férfiak szoktak nekem, ezáltal te sem vagy kivétel! Na jó, kivétel az írás alól, mert ugye bár írnál nekem, de nem tudsz, mert nem ismersz, hiszen nem találkozhatunk az utcán bevásárlás után, miközben én „véletlenül” elejtem a narancsokat és te nem segítesz fel kedvesen és nem kéred el a számom... Szóval mégis csak írok! Tudtad, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon? haha Igen én egy x éves magyar lány vagyok és Magyarországról írok neked. Ha minden igaz stílustervező leszek. Csak hogy tudj rólam egy keveset, élek halok a divatért. Nagyon céltudatos nőnek tartom magam, de most céltalanul írok, hiszen tudom, hogy soha nem olvasod el ezt a levelet és soha nem válaszolsz rá… ezért ez most olyan mintha magammal beszélgetnék!De nem, nem vagyok ilyen őrült.Bár imádok viccelődni, lételemem a nevetés és nagyon közvetlen vagyok. Bár kicsit régimódi, hiszen nagyon kevés srác férkőzött eddig a bizalmamba. Tudod, nagyon jól kijönnénk… bánhatod is hogy nem ismersz!:) haha.. Igazából nagyon keveset tudok rólad és a családodról, de minden tiszteletem a családodé. Ha egyszer lesz az a szerencsés, akinek „igen „mondok, remélem nekem is ilyen nagy szerető családom lesz! Ha már itt járunk, tudod, milyen szép gyerekeink lennének??? Viccelek, ne vedd komolyan én még borzasztóan fiatal vagyok ahhoz hogy ilyeneken gondolkodjak. Bár tudom, hogy nem fogunk megismerkedni, hiszen biztosan sok modell és híresebbnél híresebb, szebbnél szebb, tökéletes lányok vesznek körül, így kedvedre válogathatsz. Bár én nem tartozom ehhez a felsőbb réteghez, és valószínűleg nem is fogok. Tudom, hogy rengeteg levelet kaphatsz és időd sosincs arra, hogy válaszolj és persze nem is válaszolnál mindenkinek… De ha megtennéd, én nagyon örülnék, de ha nem is válaszolsz, remélem kicsit mosolyt csaltam az arcodra innen Magyarországról! Puszi



2013. máj. 26. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már pofátlan kérdés kedves kérdező. Még egy két mondat ok, de egy folytatásos teleregény....!!!
2013. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakdolgozatot ne írjunk neked kicsikém? Ez elég nagy pofátlanság, normális esetben ilyen fordításokért illene fizetni, és ha angolt tanulsz, te is megcsinálhatnád a saját házidat.
2013. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam és vissza adta tanárnő. Sajnos nem vagyok olyan jó angolos hogy ezt megírjam, csak kötelező beadnom még egyszer. Tényleg ne haragudjatok! Nem akarok pofátlan lenni, de akinek van egy kis ideje segíthetne nekem! Köszönöm
2013. máj. 26. 01:40
 4/10 lencsefőzelék ***** válasza:

Oké, akkor játsszuk azt, hogy mindenki lefordít egy mondatot. Kezdem. :)

Tudtad, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon?

Did you know that hungarian girls are the most beautiful in the world?

2013. máj. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Oké, folytatom, de csak mert olyan kedves vagyok :D

You know, I'm not a fan, I'm a big girl enough, to love a man, also. But you should know, I don't write for guys and court them, and you aren't an exception!

"Tudod, én nem vagyok rajongó, már elég nagylány vagyok ahhoz, hogy rajongjak egy pasiért is. Viszont azt is tudnod kell, hogy én nem szoktam pasiknak írogatni és udvarolni, hanem a férfiak szoktak nekem, ezáltal te sem vagy kivétel!"

2013. máj. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kiss
2013. máj. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalább úgy fogalmaztad volna meg, mint aki életében bármit fordított már bármilyen nyelvről bármilyen másikra! Erről a szövegről süt, h nem fordítás céljából íródott. Egyébként is kinek jut eszébe először megírni magyarul egy fogalmazást, amit más nyelven kell írnia? "Nem vagyok olyan jó angolos" - nem is leszel, sőt ezzel a hozzáállással semmilyen nyelvet nem lehet megtanulni.


Mindazonáltal itt a következő mondat, nekem tulképp jó szórakozás:

Okay you're an exception in a way as I'm writing to you, because even if you wanted to, you couldn't write to me, since you don't know me, we can't just run into each other in the street after shopping when I drop some oranges "accidentally", and you can't kindly give me a helping hand an ask for my number...

2013. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen aki komolyan vette! Bár lehet vicces, de ha ez a feladat, akkor ezt fogom megcsinálni.
2013. máj. 26. 12:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagyis valahogyan meg kell, de mivel nem tudom, ezért kérek itt segítséget.
2013. máj. 26. 12:04
 10/10 anonim válasza:
59%

You know, i'm not a fan, beacuse i'm already an aged girl to adore for men. But you have to know, that i don't write or woo them, beacuse they do, so neither you are an exception.

Ok, maybe exception under writing, because you would write to me, but you can't, according to you don't know me..we haven't met on the street, after shopping, while i'm droping the oranges "accidentally" and you don't help me and you don't ask for my number.

So i write! Did you know that the hungarian girls are the prettiest in the world? hahha I'm an X years old hungarian girl and i'm writing you from Hungary. If everything's gonna be alright, i will be fashion-creater.

Just for knowing about me a bit, i'm into the fashion.

I feel myself a single-minded woman, but no i'm writing you without any goal, because i know that you will never read this letter and you will never answer...so actually i'm talking to myself. But, i'm not such a mad woman. However, i love jokes, joking, i can't live without laughing and i'm really matter-of-course. Although a bit old-fashioned, so just a few guys got in my trusting.

You know, we would be good, you can feel bad that you don't know me!

Actually i know nothing about you, about your family, but i respect them so much! If somewhen there will be a lucky who will get my "Yes!", i hope his family will be like yours! We would have nice children.....haha i'm joking, don't take it seriously. I'm so young to thinking of those things. Although i know we won't meet, i guess a lot of models, prettier girls are sitting next to you, so you can sample them all. I know that you get many letter and you haven't got time to answer...of course you can't answer to everybody...but if you would do that, i would be glad, but even if you don't answer, i hope i could turned you into smiling from here, Hungary! Kiss ya!

2013. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!