Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciát vagy oroszt tanuljak...

Franciát vagy oroszt tanuljak előbb?

Figyelt kérdés
Mindkettőt szeretném megtanulni, de nem tudom, melyikkel kezdjem. Melyik az, ami után majd könnyebben megy a másik? Angolul és németül középszinten beszélek, németül talán kicsit jobban, mert egy ideje Ausztriában élek.

2013. máj. 20. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A kettő teljesen eltérő egymástól, így szerintem ebből a szempontból minegy. A francia szeritnem nehezebb, már amennyire tudom. Én inkább az orosszal kezdeném saját vegyéni véleményem szerint, mert az kicsit könnyebb, illetve minél több nyelven tudsz már annyival könnyebb egy újabb és újabb nyelv elsajátítása.

sok sikert bármelyiket is választod ;)

2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!