Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni angolul tv-ből?

Meg lehet tanulni angolul tv-ből?

Figyelt kérdés
Tanultam angolt, a nyelvtannal sosem volt bajom, csak a szövegértéssel és a megszólalással. Ha minden nap menne a tv-ben valami angol adó (pl:BBC), ha csak háttérzajnak is, akkor egy idő után meg lehet tanulni a nyelvet?
2013. máj. 10. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
én sorozatokat nézek angolul angol felirattal, már vagy 5 éve.. ennek az lett az eredménye, hogy egyetlen angol óra nélkül ötös lett az érettségim (nem tanultam angolt soha, csak levizsgáztam belőle). mi lett volna, ha még picit rá is tanulok mellé?
2013. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a megszólalásra a TV nem megoldás el kell járni beszélgetni
2013. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet, de neked is gyakorolnod kell a beszédet. Én néha a gondolataimban is angolul beszélek :)
2013. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!