Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki megszeretne tanulni...

Valaki megszeretne tanulni angolul? Olvasd tovább.

Figyelt kérdés
Azt terveztem, hogy a nyáron erősen folytatom az angol nyelv tanulását és elszeretném sajátítani, de ahhoz szükségem lenne valakire, akivel mindig tudnák beszélgetni egy kicsit. Vannak ám elvárások is, szóval az jelentkezzen, aki még csak tanulja a nyelvet és aki türelmes, van akarat ereje.[ A beszélgetés során tisztázódnának a szabályok és át adhatnánk egymás tudását is, meg beszélnénk a nyelvtani helyességeket és kijavíthatnánk egymás hibáját, ezzel tanulva belőlük.] Fiú vagyok(17) és lányok jelentkezzenek. Egyébként próbáltam az angolokkal a chat-et, de még nekem nehéz. A filmekből, egyre több szót tudok már, ebből tudok következtetni,szóval nem érzem hogy szarul megy ezért is próbálkozom. [A lényeg]*

2013. ápr. 30. 22:57
 1/7 anonim válasza:
100%
és miért pont lányok kellenek? ..
2013. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy akarsz fejlődni, hogy veled egy szinten beszélővel társalogsz? Ejha.
2013. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Gyanús vagy te nekem. Mi az a kikötés, hogy csak lányok jelentkezzenek? Most te angolul szeretnél tanulni, vagy csak nem találtál jobb ürügyet a csajozásra?
2013. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. A beszélgetéssel gyakorolnánk, hogy jobban menjen, a tanulás részét mindenki oldja meg magának, ha akarja csoportba, ha akarja egyedül. itt nem erről van szó. 2 nem érek rá és nem szeretek neten csajozni, nem vagyok az a típus. 3 A barátkozás nincs kizárva, szerintem történhet neten is, de most ezt ne részletezzük nem ez a téma. Csaj barátokat nagyobbra értékelem, sokkal jobban el lehet velük beszélgetni, témázgatni és komolyabban, legalább is eddig ezt tapasztaltam szerencsére :) Szóval a haverok betöltik az időmet, ahogy kell, de itt most hadd döntsek már én és ne ez legyen a probléma.
2013. ápr. 30. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajok inspirálják egy kis beszélgetésre...


Mit érdekel az titeket:)))))))))))))

2013. máj. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
45 éves "csaj" is jelentkezhet??? :P
2013. máj. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezaz, ezt én sem tudom! ..nekem csak segítség kellett volna, de más körökben keresgélek inkább.


No. Direkt írtam a koromat is, csak azt nem írtam le, hogy minek írtam le. Szóval ezért. :)

2013. máj. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!