Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudna ezt forditani?

Valaki letudna ezt forditani?

Figyelt kérdés

Elromlott a tabom es sajnos kulfoldrol lett rendelve,es angolul kene irnom gari ugybe,de sajnos ilyen szinten nem beszelem a nyelvet. Aki segitene annak nagyon megkoszonnem:


Hello!

Nekem van egy Goclever tabom,aminek van egy nagy problemaja.Nehany nap hasznalat utan mindig kiirja hogy az Indito alkalmazas leallt,vagy az android alkalmazas leall es restart utann is ugyan ez van. Semmire nem reaggal,csak a factory reset segit.Valamikor bese tudom kapcsolni a keszuleket mert az android logonal befagy. Par hete van meg a keszulek de mar 5x fordult elo. Ez nagyon bosszanto,ugy velem ez nem szoftveres hiba. Mit javasolnak? koszonom



2013. máj. 2. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

I have a Goclever tab that has a problem.

It displays the text of "Starting application has shut down" after a few day long functioning. Or the android application shuts down and after restarting it, the same thing happens. It gives no response, only the factory reset helps. Sometime I could not even turn on the computer since it freezes with the android's log on. I'm having the appliance for one week but this thing already happened 5 times. This is very wired. I think this should be a software problem. What would you recommend?


Thank you!


Én erélyesebb zárómondatot írnék!

2013. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,a hibakért telefonrol irtam. Nagyon köszönöm,hogy segitettel :) Ment a zöld kéz.
2013. máj. 2. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

jav (csak egy kicsi pontatlanság:


I have a Goclever tab that has a problem.

It displays the text of "Starting application has shut down" after a few day long functioning. Or the android application shuts down and after restarting it, the same thing happens. It gives no response, only the factory reset helps. Sometime I could not even turn on the appliance since it freezes by logging on with the android. I'm having the appliance for one week but this thing already happened 5 times. This is very wired. I think this should be a software problem. What would you recommend?


Thank you!

2013. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
I think this shouldnt software error nem? mert azt írta h szerinte nem szoftver hiba.
2013. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt aztan hozzairtam utolag nekik h nem szoftver mert elirtam :D
2013. máj. 2. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor semmi :D
2013. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!