Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék nagyon jól megtanulni angolul, magántanáron kívül? Angol film?

Figyelt kérdés

Nem elég amit suliban tanulunk, szeretnék sokkal többet, és nagyon jól tudni angolul, jobban mint a többi osztálytársaim. Általában a leírt szöveget mindig megértem, viszont helyesen fogalmazni nem tudok.

2-3 év ki is maradt, mert egy pocsék tanárnővel nem tanult senki semmit.

Tehát önszorgalomból hogyan/honnan tudok a legjobban tanulni,elsajátítani dolgokat? Mondták még hogy nézzek angol filmeket.

De ott nem értem, mert gyorsan beszélnek. Milyen módszerek vannak még? Dalszövegek, vagy még hogyan?


2013. ápr. 24. 16:47
 1/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, tudnátok ajánlani valami nekem valót?:)
2013. ápr. 24. 16:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, a filmek és dalszövegek nagyon hasznosak lehetnek. De én például verseket írogatok angolul, főleg az internet segítségével,így most már egy csomó új kifejezést ismerek, amit a suliban nem tanítanak.
2013. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!