Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mindent meg tudok könnyen...

Mindent meg tudok könnyen tanulni, de a nyelvet miért nem?

Figyelt kérdés
Próbálnék angolt, németet tanulni, de kevés sikerrel. Mindent meg tudok tanulni, de a nyelvet sajnos sehogy sem. Létezik olyan hogy nincs érzéke az embernek? Mit lehet tenni ilyenkor? Mi a leghatékonyabb nyelvtanulás módszer?
2013. márc. 16. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Akinek kisgyerekkorában megtudtak tanítani egy nyelvet az minimum még egyet simán tud megtanulni 30 éves kora előtt.


Rossz módszerekkel tanulsz!

2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, pedig 20 éves vagyok már
2013. márc. 16. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állami nyelvoktatás az emberek túlnyomó többségének csak egy sziszifuszi pótcselekvés lehet.
2013. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sose add fel a reményt!


Én 2esre érettségiztem le angolból (nagyon szar nyelvtanárom volt középsuliban), és már egy éve van felsőfokúm angolból!


A titok nyitja az akaraterő (hidd el nagyon sokat számít) és a motiváció! Nekem még annyival nehezebb volt, hogy én hallássérült vagyok ( és emiatt volt rossz a nyelvérzékem), én könnyítetten csináltam a hallás utáni szövegértést, ami így is csak épp meglett!


Most németül tanulok, és még a nyár előtt szeretnék középfokúból levizsgázni belőle!


Még hozzátenném, hogy én nyelviskolában tanultam (az állami nyelvoktatás szart se ér), ha érdekel melyik iskolába jártam és melyik tanárhoz, írj privátba!

üdv: Lilla

2013. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!