Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségi tételek?...

Angol érettségi tételek? (emelt szint)

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni 2013-ban angolból emelt szinten. Az lenne a kérdésem, mivelhogy sehol sem adják ki az emelt szintű tételeket, az mindig ugyanaz vagy évről évre változik? Mert találtam egy tételsort ami így kezdődik: (Personality, - a család szerepe a társadalomban, People and nationality-az emberi kapcsolatok minősége stb.. az utolsó: Tecnology, science- hatása a társadalomra). Ezeek lehetnek az idén is? Vagy ez csak a 2012. évre vonatkozik? Ha igen, akkor hol tudhatom meg az ideit? már mindenből kikaptuk csak angolbol nem...
2013. febr. 26. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is így vagyok, de sajnos nekem az írásbelin nem lett meg a 60:( szóval nem tudom mi lesz még, pár pont kellett volna csak. szerintetek esélyes igy a nyelvvizsga?
2013. jún. 7. 09:43
 12/14 anonim válasza:
A felsőfokú nyelvvizsga egy kicsivel nehezebb, mint az érettségi, de lehet hogy ott pont olyan témákat kapsz amivel szerencséd lesz. mérlegelni kell, hogy érdemes-e rákölteni a pénzt. ja és a felvételi pontszámításnál angol nyelvvizsgáért és emelt érettségiért együtt nem kapsz plusz pontot. :/
2013. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igy van. De felsőfokut nem tervezek mert majd kell az egyetemen szaknyelvi. Abból szeretnék inkább.
2013. jún. 7. 21:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Látom ugyanúgy gondolkodunk kedves kérdező. Nem tudom, hogy az előző hozzászóló honnan gondolta a felsőfokút, de mindegy is... a lényeg, hogy valóban, egy jogcímen csak egy plusz pont adható. Magyarán ha megvan az x százalék emelt szintűd, megkapod a +50 pontot.

Én eddig 30%-ot olvastam, de elvileg ez már 45%, hogy meglegyen a +50 pont. Utóbbit nem tudom alátámasztani, mert pont ma mondták...


Egyébként én úgy érzem minden rendben volt a szóbelin, nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.

2013. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!