Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetnék jobb angolból?

Hogyan lehetnék jobb angolból?

Figyelt kérdés
Nos ez kissé hülye kérdés lehet, de nem lehetne valahogy könnyebben tanulni az angolt? xD Már 6-7 éve tanulom, ahhoz képest elég gyatra, bár nem is szeretem az angolt, de azért mégis jó lenne majd vhogy leérettségizni belőle :D
2009. szept. 1. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én neten olvasgattam angolul történeteket,amik érdekeltek,aztán az ismeretlen szavakat kinéztem szótárból és hamar meg is tanultam,mert legalább tudtam egy adott sztorirészlethez kötni,ráadásul úgy megszokod az angol szöveget,hogy sokkal könnyebben gondolkozol benne,meglátod benne a logikát.Persze a nyelvtant nem árt nyelvkönyvből megtanulni rendesn,mert anélkül semmit nem ér,de szókincs bővítéshez és ahhoz,hogy megszokd a nyelvet,tökéletes.Illetve nézz angolul,angol felirattal filmeket,könyvesboltban is lehet venni angol nyelvű regényeket.Amikor ezt csináltam,akkor többet fejlődtem egy év alatt mintha 5évig a könyv felett ültem volna,ráadásul nem is volt igazán tanulás.Szerintem próbáld ki,a legjobb módszer.
2009. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezz külföldi levelezőtársakat vagy msn partnereket! Legjobb, ha angol anyanyelvű az illető, esetleg megkérheted, hogy amikor beszélgettek, javítsa ki a nyelvtani hibáidat, előbb-utóbb ragad rád valamennyi.
2009. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!