Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van németül a következő...

Hogy van németül a következő mondatok?

Figyelt kérdés
Szia szépségem. Köszönöm nagyon jól vagyok itt vagyok most jelenleg Budapesten. Megkezdődtek a vizsgák, de nem vészes túl lehet élni. Nekem is nagyon szép karácsonyom volt és te hogy vagy? Hogy birod a sulit? Mikor jössz Erdélybe még?
2013. jan. 18. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallo Liebling. Danke es geht mir sehr gut, jetzt bin ich in Budapest. Es ist Prüfungszeit, aber es ist nicht so schlimm. Auch ich hatte eine schöne Weihnachtszeit, und wie geht es dir? Wie ist die Schule? Wann kommst du noch nach Transsylvanien?
2013. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hatalmas egy arc vagy :)
2013. jan. 21. 12:45
 3/3 amarill ***** válasza:

"Hallo meine Schöne. Danke es geht mir sehr gut.

Ich bin gerade in Budapest. Es ist Prüfungszeit,

aber es ist nicht so schlimm. Auch ich hatte eine schöne Weihnachtszeit, und wie geht es dir? Wie ist die Schule? Wann kommst du nach Transsylvanien?"

2013. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!