Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a pár mondatot?

Figyelt kérdés

Örülök hogy írtatok!


"Először is azt gondolom hogy az ISFP-k sokkal kevesebbek az INFP-knél. Hiányzik az intuíció, és még inkább a képzelőerő. Amikor egy xNxx-ekkel beszélek annyira lenyűgöz a képzeletük, a világ amit építenek maguknak. És akkor én olyan üresnek érzem magam. Úgy értem nincsenek gondolataim, saját véleményem és túl realisztikus vagyok.


Másrészről pedig utálok introvertált lenni. Utálom amikor annyira zavarba jövök mások előtt hogy elsírom magam, illetve nem tudok csak úgy leülni bárkivel beszélgetni, ismerkedni, hiszen nem jut eszembe semmi téma.


És persze az is nagyon igaz amit néhányan írtatok, túlságosan érdekel mit gondolnak mások. Egyáltalán van másik olyan típust akit ennyire érdekel hogy mit gondolnak róla?


Szóval inkább lennék ENxP.

Még egyszer köszönöm hogy írtatok, nagyon sokat jelent ez nekem. "



Légyszi légyszi, nagyon fontos lenne.


2013. jan. 16. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
persze angolra*
2013. jan. 16. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha először te írnád le angolul, mégis csak neked kell, aztán vagy kijavítjuk, vagy nem.
2013. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

I'm glad you wrote!


"First, I think the ISFPs are smaller than the INFPs. I miss the intuition, and even more the imagination. Whenever I talk with a xNxxs I'm so impressed by their imagination, the world that they build for themselves. And then I feel so empty inside. I mean I haven't thoughts, my own opinion is missed and I'm too realistic.


On the other hand, I hate to be introverted. I hate when I lose my bearings in front of others, and I cry because of it. And I can't sit down to talk with anyone, to get acquainted, because I can't think of any topic.


And of course, that's also true that you wrote, I'm too interested in that the other people think about me. Are there any other kind of people who is so interested in the others think about she/he?


So I'd rather be ENxP.

Thank you very much once again you wrote me, I appreciate it."

2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hi,

I'm very happy you wrote. First, I think ISFPs are smaller than INFPs. I miss intuition, and even more imagination. Whenever I talk with a xNxxs I'm so impressed by their imagination, and the world they build for themselves. Then I feel so empty inside. I mean I haven't got thoughts, or my own opinion, and I'm too realistic.


On the other hand, I hate to be introverted. I hate it when I lose my bearings in front of others, and I do cry because of it. I just can't sit down to talk to anyone, to get acquainted to, because I can't think of any topic.


Of course, that's also true what you wrote, I'm also interested in what other people think of me. Is there any other kind of person that is so interested in what others think about them?


So, I'd rather be an ENxP.

Again, thank you very much you wrote me. I really appreciate it.



A leggyakoribb hibák:

1. túl sok THE - 7-et írtottam ki

2. túl sok AND

2013. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! nagyon hálás vagyok!!:))
2013. jan. 16. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!