Ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Angolból van egy szorgalmi, amit ha lefordítunk, akkor kapunk egy ötöst. Nos, hát hatodikos vagyok, és hát annyira még nem megy az angol.


If you collect shells, you will appreciate these attractive colorful cone shells but be careful. They are really snail-like creatures that can give you a toxic and painful sting. If one of these innocent -looking creatures stings you, you must get to the nearest hospital as soon as impossible.


Many different sharks live on the Great Barrier Reef, but few are dangerous to humans. Sharks attacks occur rarely. Still, 35 some attacks are fatal so you should always swim, dive or surf with other people and you mustn't swim at dusk or at dawn, which is shark feeding time.



2013. jan. 9. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne fordítsd le. Nagyon megszívod, ha más munkáját sajátodként mutogatod, aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy a tanár már jelentkezett is a nevedben egy angol tanulmányi versenyre.
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nekem nagyon jól jönne az ötös, feleltetni meg nem feleltetet. :(

Nem nagyon kedvel az angoltanárom, nemhinném hogy versenyre benevezne. Csak kéne egy ötös.:/

Légyszi segítsetek! :(

2013. jan. 9. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó... mit nem értesz?
2013. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

If you collect shells, you will appreciate these attractive colorful cone shells but be careful. They are really snail-like creatures that can give you a toxic and painful sting. If one of these innocent -looking creatures stings you, you must get to the nearest hospital as soon as possible.


Many different sharks live on the Great Barrier Reef, but few are dangerous to humans. Sharks attacks occur rarely. Still, 35 some attacks are fatal so you should always swim, dive or surf with other people and you mustn't swim at dusk or at dawn, which is shark feeding time.

2013. jan. 9. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted nem tudtam elolvasni a kérdésed alatti szöveget? Azt kérdeztem, mely kifejezéseket nem érted.
2013. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
annyira bírom, hogy itt gyakori kérdéseken olyan bunkón tudnak az emberek válaszolni.. ha valami nem tetszik, akkor ne válaszolj b*zdmeg!
2013. jan. 9. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt egyedül Te voltál bunkó. Meghatott, hogy mennyire kell az ötös, és segíteni akartam, persze nem úgy, hogy egyben lefordítom neked, hanem segítek a fordításban, de a trágárságod elvette a kedvem.
2013. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én nemvoltam bunkó, csak elmondtam a véleményem.

amúgy nagyon rossz vagyok angol fordításból,és az egészet nem értem! :(

2013. jan. 9. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:

A "shell" valami kagyló (kagylógyűjtés)

"Ha kagylókat akarnál gyűjteni biztos nagyon fognak tetszeni ezek a szép, színes kúp (alakú) kagylók. De vigyázat! Mivel csiga szerű teremtmények,mérgezőek is lehetnek és fullánkjukkal fájdalmat is tudnak okozni.

Ha egy ilyen ártatlan kinézetű állatka megszúr, azonnal a legközelebbi kórházba kell vitesd magad" (ez az első rész)

2013. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A második bekezdés valamilyen cápákról(sharks) szól
2013. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!