Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditana ezeket a...

Valaki leforditana ezeket a nemet mondatokat?

Figyelt kérdés
Ja ich freue mich auch schon so sehr auf weihnachten, ich liebe diese zeit, die ist immer so romantischen, mit unseren märkten wenn es dann schneit und einfach alles leise wird! Im winter sind die menschen um mich herum auch viel gelassener, ich hab spaß mit meinen freunden und kònnte so viel in die natur raus gehen! Freu mich schon auf baum schmücken und auf meine familie
2012. dec. 22. 11:56
 1/4 anonim válasza:

nem 100% de én így fogtam fel:

igen én nagyon várom a karácsonyt, szeretem ezt az időt, mindig olyan romantikusak a piacaink amikor esik a hó és minden csendes. Télen az emberek sokkal nyugodtabbak, sokat szórakozok a barátaimmal és sétálok a természetben. A családom várja, hogy dísitsük a fát.


remélem jóó :S

2012. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, én már is nagyon örülök a karácsonynak, szeretem ezt az időszakot, ami mindig romantikus, a vásárunkkal, ha utána esik a hó és egyszerűen minden csendes lesz. Télen az emberek körülöttem sokkal nyugodtabbak, szórakozom a barátaimmal és elég sokat tudok a természetbe kimenni(vagy "a természetben szórakozni").Örülök még a fadíszítésnek és a családomnak.


elég nyers fordítás, de azért valami hasonlót jelent.

2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :)
2012. dec. 22. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja ich freue mich auch schon so sehr auf Weihnachten,

ich liebe diese Zeit, die ist immer so romantisch mit unseren Märkten wenn es dann schneit und einfach alles leise wird. Im Winter sind die Menschen um mich herum auch viel gelassener, ich hab spaß mit meinen Freunden und konnte so viel in die Natur raus gehen. Freu mich

schon aufs Baumschmücken und auf meine Familie-

2017. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!