Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene 1-2mondatot...

Valaki segítene 1-2mondatot lefordítani angolról?

Figyelt kérdés

But ends up leaving it behind escaping to the power plant where Jessica just happens to pass by. Taking advantage, she helps her escape, and recruits her as a sidekick.


Előre is köszi.



2012. dec. 19. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

De végek fent távozó ez hátsó, ami elszökik ahhoz az erőműbe, ahol Jessica éppen történetesen megy arra. Miközben előnyt vesz, segít neki elszökni, és segédként toborozza őt.

[link]

2012. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De végül maga mögött hagyta ezt, menekült az erőműbe, ahol éppen Jessica volt. Kihasználta a lehetőséget, segített neki megmenekülni és felkutatni őt, mint társak. (vagy valami ilyesmi. - ez valami regény?)
2012. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem.:) De köszi.
2012. dec. 19. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan, mint valami lebutított tartalom, már tegnap is rágtam a csülköm rajta. Nincs valami előzmény, utódmány???

Nem szó szerint:

Végül maga mögött hagyva az erőműhöz/erőműbe menekül, ahol történetesen Jessica is felbukkan. Élve a lehetőséggel segít neki a menekülésben, és maga mellé veszi társnak.

merthogy szó és szerint ilyen szavak, kifejezések vagynak benne:

ends up - (úgy) végzi, hogy

leave it behind - maga mögött hagy

pass by - elhalad valami mellett, arra jár

take advantage - kihasználja az alkalmat, él a lehetőséggel

sidekick - jó barát, pajtás, üzlettárs


Nem tudom, ez segít-e valamit összekopácsolni belőle...

2012. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze van előzménye,de azthittem ez elég lesz.Nagyon köszi neked is az alapos fordítást! :)
2012. dec. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!