Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Out of the depths I have called Thee Lord hear my voice calling Thee tonight Out of the depths I have called to Thee Out of the depths I call to Thee

Out of the depths I have called Thee Lord hear my voice calling Thee tonight

Out of the depths I have cried to Thee oh Lord - Lord hear my voice

Let Thyne ears be attentive to the voice of my supplication - Lord hear my voice

De profúndis

De profúndis clamávi ad te Dómine


2012. nov. 6. 09:17
 1/1 anonim válasza:

van a google fordító oda beírhatod vagy van a webfordító is de ammm.... ezt jelenti hogy:Azokból a mélységekből, amiket nekem ott van hívott Thee Lord, hogy hallja a hangomat, ahogy ma este neked nevez a mélységekből, kiáltottam Thee Outnak azok a mélységek, amiket hívok neked

A mélységekből nekem ott van hívott Thee Lord, hogy hallja a hangomat, ahogy ma este hív téged

A mélységekből sírtam neked Ó Lord - Lord hallja a hangomat

Thyne füleknek engedte meg, hogy figyelmesek legyenek az esdeklésem hangjára - Lord hallja a hangomat

De profúndisok

De profúndis clamávi ad te Dómine

2012. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!