Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgaidőpont a...

Melyik nyelvvizsgaidőpont a legnehezebb?

Figyelt kérdés

Van különbség egy augusztusi és egy októberi vizsga között?

TELCről beszélek amúgy.


Csak mert én augusztusba megyek, és barátnőm picit megijsztett, hogy ő szerinte nyáron nehezebb. De ebben nem látom a logikát. Szerintetek?


2009. aug. 7. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy nyáron nehezebb. Nem lehet megmondani, hogy mikor a legnehezebb, mikor könnyebb. Ez csak a nyelvvizsga után derül ki. Sőt van aki azt mondja, hogy nehéz, van aki meg pont azt, hogy könnyű. Persze, van mikor tényleg nehéz feladatsort állítanak össze, de ez akár egy februári időpontban is lehet.
2009. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem nehezebb a másiknál. Mindig az a nehéz amit írsz, és mindig az a könnyebb amit megírhattál volna, ez ált. így működik
2009. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgák között szerintem nincs-nem lehet különbség.

A felkészülésnél számíthat az, hogy ha augusztusban vizsgázol, júniusban vége a sulinak és rengeteg időd van a nyelvvel foglalkozni. Augusztusban leteszed, szeptemberben pedig úgy kezded a sulit, hogy erre a tárgyra már nem kell készülni-bemenni :)

ha októberben csinálod, szeptemberben sokminden a nyakadba szakadhat, sok lecke, tanulnivalók, suli után tanárhoz menni, ezek mind nyáron könnyebben mennek :)

én inkább nyáron csinálnám :)

2009. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi a választ, megnyugodtam...:)

én sem láttam alapját annak, hogy miért lenne nyáron nehezebb :D

2009. aug. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!