Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nincs ötletem az angol...

Miért nincs ötletem az angol kommunikációhoz?

Figyelt kérdés
Angolból szinte már tudok mindent, de kommunikáció valahogy nem megy. Mindig csak this is, it\'s yes no. Pedig rengeteg szót tudok, de valahogy mindig csak a leg egyszerűbb lehetőségek jutnak eszembe. Hogyan lehet ezen segíteni?
2009. aug. 4. 22:29
 1/2 anonim válasza:
100%
Gyakorlás kérdése! Hasonló problémával küzdöttem én is, de volt egy magántanárom egy hónapig akivel kimondottan beszédcentrikus dolgokat gyakoroltunk, és nagyon sokat segített! Szóval keress egy jó nyelvtanárt magadnak, vagy ha esetleg érdekel, írj rám priviben, és megadom az én magántanárom elérhetőségét, akit csak ajánlani tudok. =)
2009. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magántanár tényleg hasznos lenne erre, de ha az nem jön össze, egy másik tanulóval is beszélgethetsz. Vagy regizz egy angol beszélgetős oldalra. Másik tanulóval beszélni is nagyon hasznos, kijavíthatjátok egymás hibáit, sztem oldottabb mint egy magántanárral, meghát olcsóbb is : )
2009. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!