Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt németül?

3 hónap alatt németül?

Figyelt kérdés
Januártól Bécsben fogok élni. Általános iskolában, gimiben és főiskolán is tanultam németet. Mindig jól ment, érettségiztem is belőle, de soha nem nyelvvizsgáztam le. Kb. 3 éve keveset használtam a nyelvet. Mi lenne a leggyorsabb módszer, hogy ezalatt a 3 hónap alatt "előhozzam" a meglévő tudásom, és egy olyan szintre hozzam a nyelvtudásom, hogy megálljam a helyem pl. egy állásinterjún? Sajnos nyelviskolára sem idő, sem pénzem nincs :(

2012. szept. 24. 09:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nagyon jó ez az oldal, köszi!
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szívesen küldtem, én is örülök, hogy rátaláltam.

Üdv.

2012. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kreativ nyelvtanulás. Ez egy oktatóanyag amit ha intenzíven tanulsz 3 hónap alatt megszerzel egy közepes szintű nyelvtudást. Ha írsz egy e-mail címet küldök neked anyagot és linkeket. Hallgass német zenét, rádiót, német adókat a tv-ben. Sok sikert :)
2012. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!