Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezekhez mit lehetne írni?

Ezekhez mit lehetne írni?

Figyelt kérdés

-nyaralás itthon és külföldön /itt egy egy nyaralásomat?/

-nyaralási előkészületek

-10en évesek világa /itt egyáltalán nincs ötletem/

-női és férfi szerepek

- hasonlóságok és különbségek az emberek közt

-iskolai élet a tanuláson kívül


Nem akarok másolni különböző oldalakról, magam akarom megírni. /úgy könnyebb megtanulni/ Viszont magyarul sincs ötletem mit írni ezekhez, így angolul még nehezebb.



2012. szept. 15. 11:32
 1/1 anonim válasza:

1, szerintem azt h milyen különbségek vannak--) mivel utazol? mennyi időt töltesz? lakóhelyek (szálloda, apartaman, lakókocsi, kemping, házcsere..)

2, repülő/vonatjegyfoglalás --) miért fontos?, gyógyszerek--)mire jó?, kül. ruhák az időjárás miatt...

3, szórakozás, iskola, ebbe nagyon sok minden jöhet,

4, életben kinek mit kell tenni, ebben is csak használt a szüleid példáját--) van ahol anyuka nevel, apuka dolgozik, van ahol mind2 dolgozik, ki mit csinál? háztartás, bevásárlás gyereknevelésben ki mit csinál--) apa focizik, anya iskolában szülői értekezlet stb.

5, jellemzés, ki milyen ember, esetleg tekintsd egy-egy barátodat vagy szüleid, testvéreid , különböző jellemzők leírása,

6,biztos a te sulidban is vannak szakkörök, sportkörök, osztálykirándulás, program-napok (amikor bementek de játékok, előadások stb. vannak)


Hát kb. ennyi jutott hirtelen eszembe, remélem tudtam segíteni :)

2012. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!