Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezekhez a tételekhez mit...

Ezekhez a tételekhez mit lehetne írni?

Figyelt kérdés

1.Hasonlóságok és Különbségek az emberek között

2.Az iskolai élet tanuláson kívüli eseményei, iskolai hagyományok

3.Kulurális események.


2011. júl. 29. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
/angol/ és csak ötletek érdekelnek...
2011. júl. 29. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem az elsőhöz írhatod h pl.minden ember más, nincsen két egyforma ember. meg pl. a nők szokásai illetve a férfiak szokásai magyarországon...akkor szétszeheted az embereket nemekre, h pl. mit szeretnek általánosságban a lányok és a fiúk, v h mit szoktak csinálni. akkor szetheted társadalmi vagy vagyoni csoportra az embereket, és így is összehasonlíthatod őket


az iskolához pl. fősuli esetében írhatod a gólyaavatást, akkor a szallagavatókat, ballagásokat, farsangi bál. meg ilyenek... vagy pl. mi minden március 15.én moziba mentünk a sulival nálunk ez is egy szokás volt..


a harmadikhoz meg szerintem magyarország kultúrális eseményeit írhtod.. pl aug 20. az szerintem az, vagy az újévi koncertek (színházban meg ilyenek) azok is kultúrális események.szerintem ezeket felsorolhatod, és válasz ki közülök egyet amiról részletesebben beszélsz.

2011. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3. kultúrális események

Írj a Múzeuomok éjszakájáról rengeteg ott a program amiről írhatsz, összefoglalók a neten is vannak ha még nem voltál.

Aztán írhatsz színházi bemutatókról vagy kiállítás megnyitókról.

A Várban szokott lenni kézművesek fesztiválja aug 20-án.

2. Iskolai hagyományok, pl: évnyitó, évzáró, bolondballagás, szerenád a tanároknak, fordított napok, challenge day

1. Különbségek pl: bőrszín itt jöhetnek a területi felosztások világszinten, hangsúlyozottan rasszizmus nélkül.Vallási különbségek, anyagi különbségek, hol élnek jobban rosszabbul, stb

2011. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!