Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a 2 angol szöveg?

Realblanco kérdése:

Mit jelent ez a 2 angol szöveg?

Figyelt kérdés

and there are many things, that I would like to say to you, but I don't know how.. 'cause maybe, you gonna' be the one that saves me...and after all, you're my wonderwall..:)



I don't believe that anybody feels the way i do, about you now..


2012. szept. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

és van még sok dolog, amit szeretnék elmondani neked, de nem tudom, hogyan...mert talán éppen te fogsz megmenteni engem...és elvégre beléd vagyok habarodva... :)


Nem hiszem, hogy bárki más érezne ugyanúgy irántad, mint ahogyan én most...

2012. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

.. és sok dolog van, amit el szeretnék mondani neked, de nem tudom hogyan.. mert talán te vagy az egyetlen ki megmenthet engem, és mindez után (a wonderwallról még nem hallottam de te vagy a wonderwallom! biztos nem csodafalat jelent..)


Nem hiszem azt, hogy bárki is úgy érez irántad, mint ahogy én most.

2012. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!