Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnak ilyen szépen...

Hogyan tudnak ilyen szépen beszélni a Forma1-es pilóták pl?

Figyelt kérdés

Engem az annyira lenyügőz.Persze mások is tudnak én tudom.

De hogy tanulnak meg?Kötelező nekik vmi gyors tréningen... de hát akkor nem menne nekik ennyire, mert kb úgy beszélik, mint a saját anyanyelvüket.

Szeretnék én is ennyire jól beszélni, hogy tudnám magamat képezni iskolán kivül?


2009. júl. 28. 16:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy jó különtanár 100× többet ér mint az iskola. Én járok külön, hát összehasonlíthatatlan az iskolai színvonallal, tanulás mennyiségével. Csak drága.
2009. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iskolai tanárom is jó vele sincs semmi problémám csak a csoporton belül nem éppen van lehetőségem megcsillogtatni tudásom:S
2009. júl. 28. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A Forma 1-es pilóták általában átköltöznek más országba. Pl. Schumacher tudtommal Olaszországban élt a Ferrarival, nem csoda, hogy jól tud olaszul.
2009. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!