Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kedden szóbeli osztályozóvizsg...

Kedden szóbeli osztályozóvizsga németből, de egyszserűen nem bírok beszélni?

Figyelt kérdés
Írásban tök jó vagyok, ott nincs gond. De egyszerűen leblokkolok, ha beszélnem kell. Még itthon is, az íróasztal mellett, akkor mi lesz a bizottság előtt?:S Ránézek a tételre, és magamban "óh, hát ez piszok könnyű", de amikor beszélni kell, valahogy nem megy, folyton őőzök, elakadok. Felvettem telefonra, visszahallgattam, hát valami borzalom:S Mondjuk nem fog számítani, hogy hanyas lesz - megbukni biztos nem fogok -de azért elég gáz:S Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2011. okt. 2. 13:00
 1/2 anonim válasza:
Nem, mindenki stresszel ilyenkor, még az is segít ha mondjuk tükörbe mondod.. és épp ezért- hogy ne legyen olyan szürnyű- kell sokat gyakorlni, hangosan...
2011. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem azért, de pl. tanulmányozd Hitler beszédeit, ő például nagyon tudott beszélni, túlságosan is... de ez most nem lényeges szempont.
2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!