Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok egy nyelvből a...

Hogyan tudok egy nyelvből a lehető leghamarabb középfokúzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Angol közepem van és készülök felsőre.Ha ez sikerülne,utána mindenképp szeretnék megtanulni más nyelveket.Először is a svédre gondolok.Szeretnék egy közepet.Arra gondoltam hogy a Kreatívval tanulnék majd,és addig elvégeznék egy online tanfolyamot.Én úgy érzem hogy az angol nem elég és hogy nekem nagyon nagy szükségem lenne a nyelvtudásomra és a nyelvvizsgára.Gimis vagyok még csak de úgy érzem hogy szinte csak a nyelvekkel tudok elhelyezkedni később,és nagyon szeretem is őket.

Egyelőre a svédre ,,bíznám" magam.Esetleg orosz.De maradjunka svédnél.A nyelvtanfolyam az okés,de túl komoly tudást nem ad,de kezdésnek pont jó.Aztán a Kreatívat is megpróbálnám,mert ugye könyvek svédhez jóformán nincsenek.

Mellett még mit ajánlotok nekem csinálni hogy tényleg hamar csináljak közepet?Hallgassak műsorokat,meg fordítsak szövegeket?Várom a tippeket,örülnék ha segítene valaki.

Elnézést a hosszúságért,de le kellett írnom a tényeket.

Ja,és egyedül tanulnám.Ha valaki segít akkor előre hálásan köszönöm.



2012. aug. 27. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen egyedül kezdtem kb. két hónapja.

Innen töltöttem le mindent: [link]

Először a Kevés szóval svédült kezdtem el, majd megtanultam az összes szót a Kezdők svéd nyelvkönyvéből. Itt témák szerint vannak összeszedve a kifejezések. Most pedig folytatni fogom a Kevés szóvalt, mert az inkább a nyelvtanra megy rá, és nem a szókincsre.

Ezt a két oldalt majd akkor nézem meg, ha már egy kicsit jobban megy a nyelv:

[link]

[link]

2012. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :D

Sok sikert :))

2012. aug. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!