Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anglisztikára (államilag...

Anglisztikára (államilag támogatottra) 369 volt a ponthatár. én jól látom hogy most már 400? 2 év múlva ott azon szeretnék továbbtanulni, addigra mennyi lesz? 420? :O :S

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A ponthatárokat a jelentkezők pontszáma befolyásolja. Igen, lehet, hogy két év múlva 420 lesz, vagy csak 240. Ki tudja. Ezek szerint még Vikuci új ötletét sem hallottad az állam által finanszírozott képzésekről.
2012. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam én már mindent, és minél többet hallok annál kevesebbet értek... lehet h nem is lesz támogatott mire én oda kerülök.. de akkor rágyújtom a Parlamentet..
2012. aug. 27. 08:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy döntenek a ponthatárokról? Ezt sem értem..
2012. aug. 27. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy államilag támogatott? Ha 2 év múlva akarsz továbbtanulni, addigra olyan már nem lesz. Teccettek volna szüleid nem megszavazni a 2/3-os ámokfutást.


Komolyra fordítva a szót, ki tudná mennyi lesz akkor a ponthatár, ha egyáltalán lesznek államilag támogatott helyek, hiszen az függ attól kik, mennyien és milyen pontszámmal jelentkeztek, meg függ a keretszámoktól. A ponthatárokról nem dönt senki, azt egy algoritmus számolja az előbb említett paraméterek alapján.

2012. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na hát akkor azt hiszem ennyit a továbbtanulásról.... kössz amúgy a válaszokat.
2012. aug. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!