Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Áá, szombaton nyelvvizsgázom...

Áá, szombaton nyelvvizsgázom és egyszerűen nem tudom magam rávenni a tanulásra. Át kéne nézni a témákat de nagyon nincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 22:43
 1/9 reptoid ***** válasza:

Aludj. Majd holnap iszol egy kávét, aztán majd akkor tanulsz.

Még van majdnem egy heted.

2012. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy minél tovább halogatod annál szarabb a helyzet :D
2012. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba az átnézést már, maimum olvasgasd, de ne tanuld, inkább gyújts saját ötleteket, amiket magadtól találsz ki, mert a vizsgán sem biztos, hogy olyanról kell beszélni, amit betanulsz.
2012. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább nézz filmeket, sorozatokat angolul vagy németül ( nem tudom miből mész nyelvvizsgázni) vagy hallgass zenéket az adott nyelven.

azért a tételeket olvasd el még a vizsga előtt, nehogy a vizsga előtti nap beparázz és akkor még aludni se fogsz tudni... vagy mondjuk játszd el magad előtt, hogy most vizsgán vagy. és mondd fel hangosan a témákat, de úgy hogy ne nézz bele a tételekbe! :)

képzeld azt, hogy élesbe megy! :)

2012. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ó köszönöm, olyan válaszokra számítottam, h ülj le és állj neki te gyökér :D

hát már kiolvastam 2 könyvet angolul pár nap alatt (meg előtte is párat), hnapután jön meg a harmadik. sztem elolvasom a tételeket, megpróbálom felmondani őket, meg tanulgatom a szavakat. nyelvtan nagyjából megvan.

am angol felső. (meg az alap h minden este alvás előtt angol film, stb..)

2012. júl. 23. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóbelin nem az a fontos h bemagolt topicot mondj, hanem h folyamatosan beszélj. 8eszélj magadban angolul, mondogasd magadban h épp mit csinálsz
2012. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja, tudom :) de azért nagy szókincs kell oda, nem csak a szóbelire és azt legjobban a topic-okból tudom talán.
2012. júl. 23. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Na milyen lett(?)!

Sikerült(?)

2013. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,már a felsőfok is :Dde lehet te írtál a másik kérdéshez is :D
2013. márc. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!