Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rosszul tettem hogy a spanyolt...

Rosszul tettem hogy a spanyolt választottam?

Figyelt kérdés

sziasztok. eljött a 9.évfolyam számomra,és a nyelvválasztás kérdése.mivel6évfolyamos gimibe járok ezért a német nyelv mellé (amit mág 8 éve tanulok) a spanyolt választottam,nem pedig az angolt :( a szüleim teljesen ellenezték,és ezáltal ez rámis kihatott és már nem lelkesedek annyira a spanyol nyelv iránt... bár még mindig nagyon tetszik. nemtudom hogy vagytok ti vele nekem az angol tul sablonos hiába világnyelv.....

szerintetek rosszul tetem hogy nem az angolt választottam?

ja és még 1 kérdés: a spanyol nyelv nagyon nehéz lesz?vagy tapasztalatok ?

elöre is nagyonnagyon köszönöm !!! :)))


2009. júl. 12. 00:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

öööö nem 6évig fogom tanulni mert a 6ból már lement kettő,szóval csak 4 :D meg persze majd utána is fejleszteni akarom :P

és köszi a válaszokat ! aranyosak vagytok :)))))))))

2009. júl. 12. 19:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy elkeseredve, nagyon jól választottál:)

Nekem németből van felsőfokúm, angolból a középig jutottam el, annyira nem szeretem de a középfok elég nekem..:) A cervantesben ( amit ajánlott is már Neked vki) kezdtem el a spanyolt és imádom, a suli is jó és a nyelv is gyönyörűű, szóval tökéletes választás:)

2009. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!