Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi a különbség?

Mennyi a különbség?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam rajta melyik nyelvet tanuljam az angol után ? Tetszik a spanyol ,olasz , orosz , ukrán és a német.

Na, de melyiket válasszam? gondolkodjam ésszerűen vagy a szívemre hallgassak? Ha szív akkor spanyol .Ha ész német vagy orosz.Német azt mindenféleképpen meg akarom tanulni. nekem tetszik bár tudom nehéz nyelv. Még az elején tartok.Egyre jobban hajlok az orosz felé per pillanat. Ha oroszul próbálok megtanulni az ukrán könnyen megy majd? Valaki másnak mi a véleménye?


2012. jún. 21. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az oroszt javasolnám.
2012. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen szakterületen szeretnél elhelyezkedni. Ha tolmács/gazdasági vonalon, akkor az orosz, ha műszaki, akkor a német.
2012. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!