Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek el németet...

Hogy kezdjek el németet tanítani? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
10 éves öcsémnek szeretnék nyáron németet tanítani. Jövőre kezdi a suliba , de szeretném ha lenne egy kis alapja, mivel annak idején én is így kezdtem. Csak azt nem tudom , hogy mit is tanítsak meg neki nyáron , meg hogyan és mivel kezdjem. Segítenétek? Köszi. :)
2012. jún. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Képes szótár.. ebből fontosabb szavakat elsajátíthatja, megtanulhatja azok helyes leírását és a te segítségeddel a helyes kiejtést.

Aztán belemehetsz a DER/DIE/DAS-ba, mikor melyik ( [link]

És persze taníthatod a te könyveid alapján, azok leckéi szerint. De kezdetnek a Képes Szótár a legjobb, az ad szókincsben egy jó alapot a kezdéshez.

Viel Erfolg für euch! :)

2012. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. jún. 15. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha még aktuális a kérdésed, akkor ez az oldal is sokat segíthet.

[link]


Kattints rá a kis képekre, vagy a fenti nyílra!

Az oldal lassan tölt be, kicsit várni kell.

Ha a szavakra, vagy a képre kattintasz, a kiejtést is meghallgathatod.


A fenti nyilakkal tudsz a nyelvleckék között keresgélni, előre vagy visszamenni.

Bal oldalon további linkeket is találsz.

Üdv.

2012. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt használtam én is. :) Köszönöm a választ.
2012. aug. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!