Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tegyek fel hirdetést,...

Hova tegyek fel hirdetést, hogyha ált. Iskolásokat szeretnék tanitani matekból, és alapfokon szeretnék tanitani németet, és angolt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Iskolák előterébe, környékére. Ne fűzz hozzá sok reményt, túltengés van magántanárokból. Egyedül az alacsony óradíjjal lehetsz versenyképes.
2009. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hirdetős újságokban. Érdemesebb alacsonyabb árral kezdeni és akkor előfordul hogy többen is felkeresnek:)
2009. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

600 ft/ 1,5 óra?

sok?

2009. nov. 7. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, az nem. De bocs, hogy belekontárkodom, mert semmi közöm hozzá és nem ez volt a kérdés, de biztos vagy benne, hogy felelősen el tudnád látni ezt a feladatot? Mert úgy nézem, magad is középiskolás vagy, és nem lenne szerencsés, ha olyasvalamit oktatnál esetleg félre, amit magad se tudsz biztosan. Itt ezen az oldalon például számtalan angol kérdésre adnak egetrengető hülye válaszokat magukat angolul tudónak képzelők.

első

2009. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez marha jó kérdés, én évekig hirdettem. 2 évig éltem Angliában, perfektül beszélek, nem is kérek sokat. De nem találtam semmit, csak egy csomó pénzem elment hirdetésekre.

Akinek vannak tanítványai, maga is tanít, és onnan vannak a tanítványai. Meg ismerősök ajánlják.

Na, meg olyan komolytalan hívásaim voltak, hogy az valami egetrengető. Pl. felhívott valaki, hogy semmi ideje tanulni, mert dolgozik, 2 gyereke van. Mennyi idő kéne hozzá, hogy 0-ról megtanuljon középfokon, ha csak az órán tanul, és otthon nem. Hát, gondoltam magamban, akkor semmi, angyalom, de nem akartam elriasztani. Mondtam, hogy 2 év. Erre közölte, hogy az sok, és letette a telefont.

2009. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!