Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy adhatok fel hirdetést 15...

Hogy adhatok fel hirdetést 15 évesen?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó h nagyon szeretem a matekot és a fizikát..

ebből a kettőből kitűnő vagyok

éppen ezért gondoltam arra ,hogy korrepetálhatnák általános iskolásokat ha szükségük van rá

szeretnék egy ezrest össze gyűjteni még karácsonyig mert amit ajándékot szeretnék venni 6000Ft és csak 5000ft.om van :S.

nah szval de nem szeretném ha nem jenetkeznéének mert nem csak a pénz motivál hanem mert egyszerűen nagyon szeretem és tanárnak készülök.

szval tudom hogy nem bíznák a szülők egy 15 évesre a gyereküket vagyis ez elég furán hangzik

szval valami ötlet? :S


2010. dec. 14. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom pontosan, de ez nem minősül fekete munkának? Biztos van rá vmi jogi válasz, de azért óvatosan. De jó ötlet egyébként :)
2010. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy nem lehetne mert még nem végeztem az iskolai tanulmányaimmal

éppen ezért kérném pár ember ötletét hogy tudom megoldani

2010. dec. 14. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

hát sztem nagyon kevés felnőtt magántanár dolgozik hivatalosan és ad számlát.

tegyél ki hirdetést a környéken, vagy adj fel hirdetést expresszen, vagy a régi általános iskoládban kérdezd meg a tanárokat, tudnak-e valakit, akinek szüksége lenne rá. vagy ismerősök körében, szülied munkahelyén kérdezősködj.

2010. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: egy ezres az nem olyan sok, kérj szüleidtől

2: kiírod egy papírra h matek-fizika korrepet vállalsz blablabla és kirakod egy pár helyre

2010. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké.

csak nem kockázatos kitenni bárhova is?..mert büntetnek érte nem?

persze minden egyszerűbb lenen ha kérnék szüleimtől csak nekik lesz az ajándék.. +nem hiszem h anyagilag úgy állnak hogy tessék lányom itt egy ezres..

meg nem is szeretnék kérni

de leírtam hogy nem a pénzről szól csak az is jó mellette

2010. dec. 14. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap jöttem haza és az utcán minden panel lécsőházajtajára kivolt rakva h:analízis oktatást vállalok xd

sulinkban is kivan rakva rohadtsok helyen korrep, szal nem hiszem h para

2010. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!