Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismeri valaki a blc4u-t? Jó?...

Ismeri valaki a blc4u-t? Jó? Megéri befizetni rá?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már megvettem, még 30 napig csinálhatom a feladatokat. Eddig nagyon jónak tűnik ,sokat lehet tanulni belőle,meg hát azóta a suliban is jobb vagyok angolból szóval.. Csak ajánlani tudom!:)
2012. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Válasz László válasza:

Elkezdtem egy intermediate tanfolyamot, de rengeteg a hiba. Van olyan hiba, ami könnyen észrevehető, mert elírás, de vannak nyelvtani hibák is. A fejezetben lévő kérdések ellenőrzésében is rengeteg a hiba. Eléggé hihetetlennek tűnhet (nekem is az), ezért azt javasolnám, a legkisebbre jelentkezzél be (vagy egyáltalán ne) és ott megtapasztalhatod ezt személyesen is!

Írtam nekik egy hete, de nem válaszoltak és a hibákat sem javították ki. Előtte leveleztünk, szóval nem rossz címre küldtem.

2013. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sok évet tanultam már angol nyelvet, de ezen a tanfolyamon még mindig tudok újat tanulni. Nagyon jó az online megoldás mivel bárhol és bármikor csinálhatom a tanfolyamot, és az is, hogy mindig annyi mennyiséget, amit munka esetleg gyermeknevelés mellett mindenki meg tud csinálni.
2014. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 onyx83 válasza:
Engem is érdekelne.A levélre nem érkezett még válasz?Most kuponnal kb.15 e ft az egész tanfolyam..jó lenne tudni,hogy érdemes-e megpróbálni?
2014. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 marcel2 válasza:
Nagyon jól kidolgozott online tanfolyam, nagyon teszett az online megoldás, a munkám végett nem nagyon járhattam angol nyelvtanfolyamra, de a BLC4u lehetőségett kínált fel arra hogy a munkám melett tanulhatjak. Bármikor csinálhatom a gyakorlatokat.
2014. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!