Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW eredeti szervere megéri...

A WoW eredeti szervere megéri befizetni? Vagy inkább tört szerverre menjek?

Figyelt kérdés
és az eredeti szerón mennyivel vannak többen?
2012. jan. 20. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ha van ra penzed mindenkepp eredeti, torton tobben vannak, viszont a sok bug es a rengeteg idiota rontja a jatekelmenyt
2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

dehogy vannak többen törtön

csak európában 1 millióan wowoznak eredetin, és már akármelyikkel összefuthatsz akár instában(dungeon finder, raid finder) és bg-ken is.

Van olyan tört szerver ahol ennyien játszanak?


amúgy igen, megéri.

legalább 1000x jobb élmény minden tekintetben.

2012. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem ugy ertettem hogy 1 szeron vannak tobben, hanem tobb tort szero van mind eredeti

es europaban hany szerora oszlik fel az a 1 milla jatekos?

2012. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eredetire nem fizetnék be, de csak azért, mert a cataclysm egy nagy rakás szar. Persze ha szereted, akkor sokkal jobb, mint a tört.
2012. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3:

nem számoltam még meg, de több mint 100 szerver van.

Törtből lehet, több, sőt tuti.

De a legtöbb tört szerveren alig vannak pár százan. Főleg a magyarokon.

Csak kevés olyan tőrt szerver van a világon ahol több 1000en vannak.

És ezek a szerverek sincsenek kapcsolatban egymással, míg eredetin bármely szerveren játszol akkor találkozhatsz a többi szerver játékosaival instákban és bgken is. Ez azért jelentős előny mert mindig talál az ember társakat egy instára legyen az 85ős insta vagy egy olyan amit a fejlődő karakterek használnak csak.

És a bg, arénák is tömve vannak játékosokkal (persze ez nem jelenti azt, hogy nem kell várni míg behív a rendszer).


4:

egyáltalán nem rossz a cata, de ezt csak úgy látnád be ha játszanál is eredetin.

főleg ha úgy hasonlítjuk össze h törtön még az alap wow is bugos nemhogy a bc-s, wotlk-s szerverek...

2012. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4.


2005 óta wowoztam eredetin, már a wotlk sem volt valahogy az igazi, de azért az még jó volt egy ideig. 3.3-tól már egyre csak romlott, de azért még játszottam, vártam a catát, csalódás volt. Voltak benne persze jó dolgok is, de nagyrészt csak unalom, nincs meg a jó hangulat ami eddig volt. Pár hónapig még játszottam, aztán nem fizettem be újra. Most tört pre tbc szerveren játszok, a pvp legalább szinte bugmentes, majdnem olyan, mint régen volt.

2012. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
PL Bloodscalp szerver 90% kb allis , ragnán és arathoron is rengeteg magyar van
2012. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez nem igaz sztem, mert 1 éve (és azelőtt) még volt egy oldal ahol voltak statok arról h melyik szerveren milyen az arány.

És akkor még a horda volt fölénybe (vmi 60-40) a bs-en.


arathoron volt az alli nagy fölénybe mindig is.

ott régebben olyan 70-30 volt az arány az allinak.


Persze azóta lehet változott kicsit, de ennyit tuti nem mint írtál.


6: egyáltalán nem rossz a cata

a wotlkra is mindig mondták h mennyire rossz, de mégis akkor élte a wow a legjobb időszakát az előfizetők száma terén.

A számok elég beszédesek, fanyalgók meg mindig vannak, voltak.

2012. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen sry roszul irtam 90% magyar azt akartam !
2012. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát gyerekek gondolom ezt régebben írtátok mert most már blodsclapon nagyon kevés magyar van nem lehet seholse találni szinte csak angolok vannak ragnán meg szinte nincs is magyar én még nem találtam és laggol az egész
2013. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!