Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú szinten állok...

Középfokú szinten állok angolból, milyen könyveket ajánlanátok? Szeretnék könyveket olvasni angolul.

Figyelt kérdés
Láttam már, hogy a Harry Pottert többen javasolták. Van még olyan, mi viszonylag könnyebb nyelvezetű és érthető középfokon is?
2009. jún. 27. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

én a madonna könyvét olvastam amikor középfokon voltam:)

amúgy bemész az alexandrába és ott rengeteg angol nyelvű rövid könyv van.

2009. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármilyen könyv jó ami érdekel.
2009. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Na figyelj, a legtutibb módszer ami beválik! Vegyél egy angol könyvet, ne túl hosszút én például a kis herceget olvasom most. Az a lényeg, hogy legyen meg a könyv magyar változata is. Például a kis herceg nagyon sok másfél-két oldalas fejezetre van osztva. Először olvasd el nagyon figyelmesen magyarul az első fejezetet, majd angolul. És ez mit eredményez? Hát azt hogy észre sem veszed, de úgy megérted az angol, hogy nem is használsz szótárat! Hidd el ez egy tuti módszer, külföldi tapasztalat alapján kezdtem el én is így tanulni. Sok sikert, ha van kérdésed küldj e-mailt!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy olyat olvass, amit magyarul is szívesen olvasnál. Ha tényleg középfokon állsz, akkor bármilyen nagyközönségnek szánt könyvet (ismeretterjesztő, regény, verseskötet stb.) el tudsz olvasni.
2009. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!