Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok egy nagyon jó...

Ajánlanátok egy nagyon jó oldalt, ahol angolul jól meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Alapokra, mondatfelállításra gondolok.:)
2011. febr. 26. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
alapokra inkább tanár, egyedül elég nehéz elkezdeni. ha már tudsz valamennyit: [link] bár szövegalkotásra, beszédre nem alkalmas az internet, ehhez is tanár kell.
2011. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az www.5percangol.hu elég jó, van hírlevél is, ahol nyelvtani ill. szókincsfejlesztős feladatokat küldenek mindennap egyet
2011. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

www.eduverzum.hu


Nyelvtani leckék, szószedetek, feladatok, fórum, tanári konzultáció... mi kell még? ;)

2011. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon megvannak az igeidők alapjai

[link]

2011. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:))

Valamennyit már tudok angolul, 8 éve tanulom, csak általánosban és most középsuliban is olyanok a tanárok, hogy semmilyenek.:S

Megnézem őket, köszönöm!:))

2011. febr. 27. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

8 éve tanulod és most kezded el az alapokat és a mondatfelállítást??

érdekes

én 8 év alatt olyan felsőfokú vizsgát teszek le neked h lehidalsz

2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nekem nem kell alapokat letenned.:)

Igen, sajnos 8 év után is itt tartok, én sem örülök neki, de jobb később elkezdeni, mint soha.

Ilyen tanáraim voltak végig, emiatt nem érzem magam hibásnak, mert amit lehetett, eddig mindig jól megtanultam.

De nem is ez volt a kérdés, hogy miért nem tudtam megtanulni idáig, még egyszer köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!