Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki nekem ezt...

Segítene valaki nekem ezt lefordítani németre? Nagyon megköszönném. (:

Figyelt kérdés
A barátság fontos. Minden embernek vannak barátai. Ők azok akikkel megbeszéljük gondjainkat, problémáinkat. Akárcsak a családnál. A szülők mindenben segítenek. A családon belül az apukának van a nagyobb szerepe. Ő tartja el a családját. Az anyuka neveli a gyerekeket és vezeti a háztartást. A szülőknek kell példát mutatni gyerekeiknek. Ez a két legfontosabb dolog az életünkben.
2012. ápr. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Die Freundschaft ist wichtig. Jeder hat Freunde. Sie sind die, mit denen wir unsere Besorgnisse und Probleme besprechen können. So wie in der Familie. Die Eltern helfen bei allen Sachen. Innnerhalb einer Familie hat der Vater der größere Rolle. Er ernähert seine Familie. Die Mutter erzieht die Kinder und führt den Haushalt. Die Eltern sollen mit gutem Beispiel für die Kinder vorangehen. Das sind die zwei wichtigsten Sachen in unserem Leben.
2012. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg: Innerhalb einer Familie spielt der Vater die wichtigeren Rolle.
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, az elsőben helyesen: die größere Rolle (nem der)

A másodikban die wichtigere Rolle (n nélkül)

2012. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :D
2012. ápr. 26. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
"Er ernährt die Familie"-
2014. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Die Eltern helfen in allen Sachen"
2014. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!