Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz a spanyol nyelvet...

Nehéz a spanyol nyelvet megtanulni?

Figyelt kérdés

Elsősorban azt szeretném megtudni, h ebben is vannak-e olyan bonyolult vonzatos igék, névelők mint pl. a németben?

Amúgy angolt tanulok. Régebben németet is tanultam, de az nem igazán az én nyelvem.


2009. jún. 16. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Angolhoz jó párosítás, én spanyol szakos vagyok, nézd, nem könnyű persze, ellenben végletesen logikus, én az össze sújlatin közül ezt mondanám a leglogikusabbnak. Szóval ragozások, igeidők persze, de mindez nagyon logikusan felépítve.

Egyszer kell mindent megértened, utána nincs olyan, hogy eltéveszted. De régóta látom, vallom, hogy ehhez egyedi hajlam, vonzódás kell, mert látom a másik felét is a dolgoknak, hogy felsőfokú angol után évek alatt se képes egy alapot se összehozni.

Szóval erre ilyen egyértelműen nem lehet válaszolni sztem.

2009. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
nem nehéz.elég logikus.a szavak nekem könnyen tanulhatók voltak.a nyelvtan is elég magától értetődő.
2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A spanyolt tartják a világ legkönnyebb nyelvének.Én a www.livemocha.com -on tanulom,tetszik. :)
2009. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
előzőnek!!én is ott tanulom(többek közt):)
2009. jún. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Elbeszélgetnék én egy kicsit azzal aki a legkönnyebbnek tartja, de ám legyen, csak kíváncsi lennék.
2009. jún. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 17. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

07:21-esnek

jó beszélgessünk:D mondj 1 nehezebbet..csak 1et :D

még az angolnál is gagyibb,csak talán mi azthisszük az könnyebb mert arra vagyok "ráállva"

2009. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
nem nehéz, kb 2 évig tanultam, nem túl nagy intenzitással, lett egy középfokú nyelvvizsgám meg egy 90%-os érettségim :D
2009. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tanulom spanyolt, a suliban nincs is rá lehetőség, de tavaly nyáron elkzedtem pár szót, mondtatott az binternet segítségével és komoylan modnom, 2 hét alatt össze tudtam hordani 10 épkézláb mondatot:DPersze biztos tele volt hibával, de érthető volt, be tudtam mutatkozni, köszönni többféleképpen, stb.már semmti sem tudok belőle, csak annyit hogy szia:D de köszi ezt az oldalcímet, megpróbálom újratanulni hobbyszinten:D
2009. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
www.livemocha.com hogyan lehet bejelentkezni?
2010. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!